Opava fotbal muži 2. liga druhá liga Slezský FC Opava SFC podzim 2012/2013 Michal KosmálJmenuji se Michal Kosmál a jsem trenér a kouč. Mou hlavní pracovní náplní je trénink fotbalových brankářů na profesionální úrovni. Jedná se o práci s individualitou a jedinečností každého svěřence. Zajímám se o toto téma již 20 let a stále mi přináší nová překvapení. Mám svou práci rád a zjistil jsem, že rozvoj mých svěřenců začíná a končí rozvojem jejich trenéra. Mám tak před sebou stále nové výzvy a nikdy se nenudím.

Před lety jsem prošel tvrdou životní zkouškou – vážné onemocnění a rozvod. Nevzdal jsem se, bojoval, zvládl to. Neúprosná životní realita mě poučila, přesměrovala můj pohled z vnějšího světa dovnitř a určila jasný směr: osobní rozvoj. Od prvního seznamování s knihami o spiritualitě, osobním růstu, přes východní filozofie až k psychologii a mentálnímu tréninku jsem se dostal ke koučování jako nástroji přirozeného rozvoje lidského potenciálu. Po absolvování semináře Inner Focus o koučinku ve sportu jsem koučování propadl a dalším postupným krokem byla certifikace Profesionální kouč ICF v Koučink Centru v Praze.

Jako kouč se věnuji Osobnímu a sportovnímu koučování a využívám koučovací principy při práci s lidmi, kteří se snaží aktivně dosahovat svých cílů, snů a přání.

Jak ubíhá čas, objevil jsem jedno krásné tajemství. Zjistil jsem, že největší cenu mám pro sebe a pro své okolí, když jsem klidný, vyrovnaný, vstřícný a trpělivě naslouchám. V tomto stavu jsem oporou svým dětem, partnerce, fotbalovým svěřencům a koučovaným klientům. Uvědomuji si, že takový přístup dává mému životu hluboký smysl.

Děkuji a přeji mnoho štěstí na Vaší cestě.

 

Michal Kosmál | michal@kosmal.cz | +420 608 867 869 | OPAVA

 


 

Kontaktujte mě:

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva

captcha